Jesteśmy grupą młodych, optymistycznych ludzi, którzy postanowili zrobić coś fajnego. Tworzymy dla tych, którzy nie boją się odważnych wzorów i połączeń. Dla tych, którzy chcą podkreślić swój indywidualizm.
W 2018 roku stworzyliśmy Disquse: odpowiedź dla wszystkich tych, którym brakowało koloru w szafach, a ubrania wybierają, kierując się jakością ich wykonania i wykorzystanych materiałów. Pomysł był prosty: linia ma być wygodna i uniwersalna, a przy tym podkreślać indywidualizm właściciela.

.
PRODUKCJA ODZIEZY NA ZAMÓWIENIE

.
SZYCIE INDYWIDUALNE

.
Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy program zamówień indywidualnych. Możliwe jest modyfikowanie modeli , tzn. łączenie elementów między sobą, wydluzenje albo skracanje rekawa albo calego wyroba ew. zmiana kolora szczagacza, futra.

.
SZWALNIA

.
Dysponujemy doświadczonym zespołem wspaniałych pracowników. Posiadamy szeroki i wszechstronny park maszyn. Nie boimy się podjąć skomplikowanych realizacji. Posiadamy własne studio konstruktorskie, hafciarnie realizujemy zamówienia od pomysłu, przez konstrukcje, zdobienie, po szycie i przygotowanie do sprzedaży klientowi końcowemu. Oferujemy indywidualne doradztwo przy wyborze materiałów i dodatków. Zawsze służymy radą i doświadczeniem, pomożemy w doborze tkanin, dzianin i dodatków krawieckich.
.
MATERIAŁY

.
Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały włoskich i polskich producentów, co gwarantuje najwyższą europejską jakość. Jako jedna z nielicznych firm wybraliśmy najlepszy jakościowo druk cyfrowy, który jest odporny na spieranie i nie jest wyczuwalny w dotyku.Współpracujemy z wieloma producentami tkaniny dzianin.

.
DODATKI
.
Przy produkcji odzieży możemy wykorzystać wiele dodatków podnoszących szlachetność wyrobu końcowego. Jako dodatki możemy zaproponować: oryginalne kryształy Swarovski, zamki YKK, naturalne albo Eco futro.
.
KROJOWNIA

.
Krojownia to bardzo ważny dział, tu trafiają waszy zamówienia. Posiadania własnej krojowni w firmie daje możliwość szybkich zmian waszych zamówień.

.
REALIZACJA

.
Do szwalni trafiają wszystkie informacje dotyczące indywidualnych zmian, takie jak długość rękawa albo całego wyrobu, dodatków, wykończenia.

Chcemy żeby nasze ubrania zawsze cieszyły oko, wyróżniały Was z tłumu, ale przede wszystkim, abyście dobrze się w nich czuły.

.
Team Disquse