Pomysł na prezent dla dziewczyny

Pomysł na prezent dla dziewczyny

Walentynki – zaskocz ją nietypowym prezentem

Walentynki -  święto zakochanych, to czas, kiedy wszystkie serca biją mocniej. Każda witryna sklepowa ozdobiona jest czerwonymi serduszkami, a sklepy oferują całą gamę pluszowych misiów, czekoladek w kształcie serduszek oraz wymyślnych kartek walentynkowych. W kinie królują seanse komedii romantycznych, a restauracje szykują oferty specjalne dla zakochanych. Oferta jest naprawdę bogata, ale Panowie, nie ma się co oszukiwać – każda dziewczyna będzie zadowolona ze stylowej odzieży. Poniżej nasza tematyczna propozycja na nietypowy prezent – damska bluza w modnym wzornictwie.

Bluza w kraty czy kwiaty?

Miłym zaskoczeniem dla dziewczyny będzie, kiedy jej chłopak podejmie wyzwanie i zdecyduje się samodzielnie wybrać modny ciuszek. I tu zaczynają się schody – niejeden pan stanął przed tym dylematem, więc wie co mamy na myśli. Spieszymy z pomocą! Po pierwsze zawsze modna krata. Niby staroświecka, a jak bumerang wraca na wybiegi takich domów mody, jak Versace czy Gucci. Po drugie - walentynki bez kwiatów? Tak być nie może i basta! Dlatego kwieciste wzory będą tematycznym dopełnieniem święta miłości. W naszej ocenie bluza w kratę lub bluza w kwiaty to doskonały wybór na prezent dla wybranki serca.

Warto zapamiętać

Na koniec jeszcze jedna uwaga Panowie - pamiętajcie, że okazja do świętowania nie powinna ograniczać się tylko do walentynek, które są raz w roku. Celebrowanie uczucia miłości czy przyjaźni, powinno odbywać się codziennie. Wszak nawet drobny upominek dany od serca, jest zawsze miłym gestem w stronę ukochanej osoby.